O obozie

Obóz rozpoczyna szereg testów piłkarskich, niezbędnych do zaplanowania zindywidualizaowanego programu pracy w grupach 4/8/12 osób.
Każdego dnia zawodnicy uczestniczą w 6 jednostkach treningowych z 4 filarów Kickflex, Małych Gier i Treningu Mentalnego, prowadzonych przez wykwalifikowaną i certyfikowaną kadrę trenerską z uprawnieniami UEFA.
Na uczestników czeka szereg atrakcji dodatkowych, m.in. wyjazd do aquaparku, będący formą regeneracji organizmu.
Obóz adresowany jest do wszystkich zawodników, którzy chcą podnieść poziom przygotowania fizycznego i psychicznego do wymagań współczesnej piłki nożnej ale też do tych, którzy chcą spędzić czas w atmosferze sportu i świetnej zabawy.

OFERUJEMY

– 6 dniowy indywidualny program pracy nad kompleksowym rozwojem;
– Kadrę szkoleniową, będącą specjalistami w swojej dziedzinie z najwyższymi licencjami w szkoleniu – UEFA Elite Youth A;
– Opiekę pedagogiczną oraz medyczną;
– Zajęcia teoretycznie i praktyczne;
– Warsztaty dietetyczne;
– Warsztaty mentalne;
– Nauczanie małych gier;
– Indywidualny opis profilu zawodnika;
– Profesjonalne testy piłkarskie;
– Inne zajęcia rekreacyjno-sportowe z duchem rywalizacji;
– Zakwaterowanie, nocleg oraz pełne wyżywienie;
– Profesjonalny sprzęt sportowy (2 koszulki z NAZWISKIEM, spodenki, getry, bluza);
– Certyfikat uczestnictwa w obozie oraz materiały szkoleniowe;

Miejsce zakwaterowania: Hotel Czarci Młyn  
Miejsce treningów: Kresowa Hala Pneumatyczna

Kickflex to kompletny system treningowy oparty na najwyższych standardach treningu piłkarskiego. Głównym założeniem systemu jest personalizacja zawodnika poprzez stworzenie najbardziej wydajnego i realistycznego środowiska treningowego w formie gry. Rozgrywki oparte na regułach i realizowane od podstaw są narzędziami do nauczania technicznych elementów piłki nożnej, kształtowania zdolności motorycznych i psychicznych. W filozofii Kickflex personalizacja i rywalizacja 1×1 są jednymi z fundamentów procesu treningowego. W dużych turniejach często możemy zobaczyć mecze 1v1, które często stanowią ostateczny wynik. Realizujemy grę 1×1 zaczynając od najmłodszych graczy, wykorzystując podstawowe elementy takie jak start, stop, zmiana kierunku, podróbki i drybling. Wszystko po to, aby zapewnić graczom od podstaw narzędzia, których potrzebują do realizacji swojej kolejnej koncepcji gry na dalszych etapach edukacji. W każdym aspekcie głównego dopingu gra 1×1 znacznie poprawia umiejętności gracza. Podczas zajęć technicznych poprawia kontrolę i czucie piłki oraz rozwija założony zakres podstawowych technik. W działaniach taktycznych znacząco wpływa na tworzenie przewag w określonych obszarach, a także w fazach przejściowych i szybkości reakcji. Ponadto wzbogaca zrozumienie przez gracza pojedynku 1×1, w zależności od działu, w którym się znajduję i decyzji, które z niego wynikają. W zajęciach sportowych wpływa na reakcję na piłkę i szybkość akcji. Poprawia koordynację, zwinność i rozwój ruchów ciała. W czynnościach umysłowych z pewnością wpływa na rozwój pewności siebie, odpowiedzialności i koncentracji.

Cele Macieja Herby na najbliższe dni, miesiące?
Moje cele na najbliższe dni to wyjazd i praca z zawodnikami w Polsce. Będę pełnił rolę trenera i opiekuna w rożnych klubach i zespołach.
Robię kolejne kursy trenerskie, już jedne z ostatnich, a życie napisze dalszy scenariusz.
Chciałbym dalej pracować w piłce na najwyższym poziomie i pomagać tam, gdzie jest potrzebna pomoc. Zawsze uważałem, że super gdyby każde dziecko chociaż raz, jeden dzień, miało okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalna akademia od środka. Dlatego się ciągle szkolę, aby przekazywać dalej to, czego sam się nauczyłem, czy doświadczyłem w życiu.
Jaką role w rozwoju mają rodzice zawodnika? Czy wystarczy sam talent?
Uważam, że rodzice odgrywają ogromną rolę w rozwoju młodego zawodnika. Powinni go
motywować, wspierać, ale też edukować. Bo sport wyczynowy to ciężki kawałek chleba i nie każdy może dojść do samego szczytu, ale podkreślam – warto chociażby spróbować, bo to na pewno pomoże dziecku w przyszłości.
Co uważasz za najważniejsze w rozwoju młodego piłkarza?
Za najważniejsze w rozwoju młodzieży uważam wiarę w siebie, ciężką pracę, motywację i jeszcze raz ciężką pracę. Bo na szczyt wchodzą tylko na prawdę nieliczni. Są to lata wylanego potu, bólu i wyrzeczeń, ale na pewno warto. Bo życie piłkarza, to nie tylko praca w tym co się kocha, ale także życie na odpowiednim poziomie.

Transport uczestników obozu z hotelu do hali zapewnia profesjonalna firma.

Warunkiem uczestnictwa w obozie Kickflex jest wypełnienie, a następnie odesłanie formularza rejestracyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych. Wpłaty dokonywane są na konto bankowe Organizatora, wskazane w potwierdzeniu rezerwacji wysłanej na adres e-mail znajdujący się w zgłoszeniu.